Banky se řídí svými systémy a neberou ohledy na lidi. Velice často se s takovýmto příkladem setkáváme. Naštěstí jsou zde soukromé společnosti, které mají úplně jiná pravidla a naopak se snaží lidem všelijak vyhovět, hlavně aby jim pomohli. Ano, samozřejmě máte pravdu i v tom, že se snaží prodat svůj produkt, ale za podmínek, které nezískáte ani v bance. Když máte záznam, tak kdo vám půjčí peníze? Banka to zřejmě nebude, takže jak si mají takovíto lidé v tísni poradit, ať už peníze potřebují na cokoliv? Právě proto jsou zde nebankovní americké hypotéky.

podnikatel, kancelář

Peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete. Těmito slovy by se daly popsat úvěry od soukromých společností. V případě americké hypotéky totiž můžete peníze využít jakýmkoliv způsobem.

Pořiďte si něco hezkého nebo zaplaťte dluhy. Je pravdou, že peníze můžete opravdu využít jakýmkoliv způsobem. Klidně i na bydlení, na rekonstrukci, na opravu vybavení nebo na koupi nového zařízení do domácnosti.

Vždy ručíte svou vlastní nemovitostí, takže dáváte do zástavy byt, dům nebo například pozemek. Díky jeho vysoké hodnotě pak získáte třeba až 70% z jeho hodnoty jako půjčku. Peníze vám budou vyplaceny najednou na váš účet a můžete s nimi naložit podle libosti.

mince peníze

Nebankovní hypotéky se v tomto případě dělí ještě na spotřebitelské – pro běžné občany a také na podnikatelské úvěry, které si mohou sjednat pouze firmy, podnikatelé nebo živnostníci.

Zapomeňte na banky, kde nepochodíte. Jde to i jinak. Soukromý investor vždy dbá na dodržení všech zákonných pravidel, ale půjčí vám například i v případě, že máte záznam nebo nižší příjmy. Vaši osobu si tak nelustrují, podstatné pro ně je, abyste dokázali splácet. Pak můžete klidně peníze použít i na vyplacení exekucí či cokoliv podobného. V bance by vás právě kvůli dluhům zatratili už při vstupu. To soukromé společnosti rozhodně neudělají ani vás neodsoudí.