Jsme ImperialMedia a nabízíme vám tvorbu webových stránek v Olomouci, ale také i v jiných městech České republiky – ostatní pobočky máme v Praze, Brně a Uherském Hradišti. Svěřte stvoření originálních stránek našim profesionálům, kteří se postarají o to, aby všechno bylo plně funkční a designerské.

Tvorba webových stránek

Jak vypadá postup vytvoření úspěšného webu? Nejdřív potřebujeme od vás slyšet, jak přesně si představujete vzhled a organizaci vašeho webu. My na základě toho vytvoříme návrh a v případě, že vám bude vyhovovat, tak se pustíme do práce. Současně budou probíhat dvě důležité fáze: backend a frontend, díky kterým vám zajistíme, aby vaše stránka byla schopna konkurovat ostatním webům, jak vzhledově, tak i funkčností. Když budeme postupně váš projekt dokončovat, tak konečně začneme přidávat text, který nám můžete bez problémů poslat. Pokud ale budete chtít, můžeme zapojit copywritery, kteří se postarají o vytvoření zajímavých a čtivých textů. Samozřejmě také váš web všelijakými způsoby otestujeme, abychom měli jistotu, že vás nenecháme na holičkách s rozbitou stránkou.

Vytvořímě vám jedinečnou webovou stránku

Mezi další věci, co vám můžeme nabídnout, patří kvalitní grafické a fotografické služby, díky kterým jsme schopni vaše produkty zakomponovat do webu tak, aby vypadaly co nejlépe. Jsme také schopni do vašich projektů zapojit i externí odborníky z celé republiky, díky čemuž máte jistotu, že na vašem projektů pracují ti nejlepší a nejvhodnější lidé. Také samozřejmě nezáleží na tom, odkud přesně jste, jelikož v dnešní digitalizovaném světě dokážeme splnit vaši zakázku online cestou.

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak se podívejte na naší webovou stránku, kde najdete portfolio projektů pro naše velice spokojené zákazníky. Zavolejte nebo nám napište a zjistěte, jak může být jednoduché vytvořit funkční a designerský web pro vaši firmu.