Asi není žena, která by si po Novém roce neřekla, že do léta nějaké to kilo shodí. že zajde do posilovny nebo fitcentra, nebo bude držet nějakou dietu, a do plavkové sezóny si vylepší postavu a zvedne si sebevědomí. Jenže ono se dobře plánuje, ale hůř koná, takže v červnu většina žen zjistí, že do fitcentra nestihly dojít ani jednou a o dietě jejich jídelníček také moc není, takže všechny kila jsou stále tam, kde byly. Ale není třeba propadat panice, vždyť v dnešní době je tak široký výběr plavek a letní módy, že lehce najdete vhodné plavky i plážové šaty, které skryjí nedostatky postavy a zvýrazní, co zvýraznit mají, čili ženské křivky.

černé šaty

Pokud před létem zjistíte, že se nevejdete do šatů, je to ideální příležitost obnovit si šatník a nakoupit si nové oblečení, které bude odpovídat vaší postavě. Chce to ale pečlivě volit a pokud možno, nechat si i poradit, jaké šaty se pro vás hodí. Plážové šaty pro plnoštíhlé mají za úkol jemně zahalit naši postavu, když máme na sobě pouze plavky a nechceme chodit např. od bazénu do hotelu jen v plavkách. Většinou je to i proto, že se za svou postavu stydíme. Plážové šaty jsou takový krycí manévr, mají skrýt přímý pohled, ale přitom nemají být jako běžné šaty.

modré šaty

Často jsou plážové šaty průhledné a tím pádem nijak netajíme, že máme pod nimi pouze plavky. Plážové šaty by měly být z rychleschnoucích materiálů, protože se určitě někdy nevyhneme tomu, že si je oblečeme na mokré plavky. O tom, že by měly být stálobarevné se zmiňovat ani nemusíme. Že nevíte, kde si pro správné plážové šaty pro plnoštíhlé koupit? A už jste slyšela o Lasilueta? Určitě si u nich ty správné šaty vyberete. Trápíte se, že máte nějaké to kilo navíc a stydíte se ukazovat v plavkách? Trápíte se zbytečně. U moře i u rybníka každý odpočívá a relaxuje podle svého a nebude si vás všímat.