Člověk se narodí a tím spustí lavinu nejrůznějších oslav. Každoroční narozeniny, kdy v prvních letech pochopitelně přebírají iniciativu rodiče a oslavy naplánují, přes pubertální oslavy, kdy by oslavenec nejraději jen posbíral od příbuzných dary a raději to oslavil někde mimo domov s kamarády. Plnoletost, kterou někteří slaví až do třiceti. Zlomové bývají padesátiny, kdy si uvědomíte, jak je život krátký a pomíjivý. A pak už každé kulatiny, si říkáme: kdo ví jak za dalších deset let. Až po opravdu krásný věk, kdy se scházíme, abychom osmdesátileté babičce či dědečkovi v podstatě záviděli, jak dobře vypadají a že se takového věku ve zdraví dožili.

kouzelník

Do narozeninových oslav se nám přidají školní úspěchy, pro některé třeba jen dokončení školní docházky, ale pro většinu maturita nebo přímo získání vysokoškolského titulu. Další skupinka oslav jsou zásnuby, svatba, někdy bohužel i rozvod. Takovou zlatou svatbu oslaví jen málokdo s nás. V kruhu rodiny, nejbližších přátel někdy i spolupracovníků si sdílíme navzájem svá životní jubilea, své pracovní úspěchy. Pokud chcete v tomhle množství oslav, které ročně absolvujte, uspořádat oslavu s velkým „O“, na kterou by se dlouho vzpomínalo, nebo v případě vašich dětí, aby se ji rozzářily očka překvapením, máme pro vás jedinečnou nabídku a to kouzelníka.

balonky

Že znáte akorát tak z televize Davida Copperfielda? To je ale chyba! Kouzelník na oslavu se bude převážně věnovat mikromagii, vtáhne vás i děti do svých kouzel a vy mu budete koukat přímo do rukou či karet a nevěřícně koukat jako Štěpánka 8 let Vaskouzelnik. Zorganizovat oslavu, zajistit jídlo, pití, a ještě se starat o zábavu hostů, to už by bylo na jednoho moc. Využijte služeb profesionálního kouzelníka a užívejte si oslav bez stresů. Zážitky budou vskutku kouzelné. A budete-li hodní, přihodí kouzelník i zvířátko z balónků.