Jestli něco zásadně ovlivňuje naše stárnutí, tak je to kolagen. Pokud někdo trpí kolagenovou nemocí, znamená to, že má problém se srdcem, cévami, se svaly nebo s kůží. Z toho vyplývá, co všechno můžeme ovlivnit přidáváním kolagenu, pokud naše tělo kolagen přestává se přibývajícím věkem vytvářet. Kolagen se dá tělu dodávat ve formě tablet, kapsulí nebo ve vodě rozpustném prášku a vyrábí se z mořských ryb, z hovězího nebo z vepřového.

pleť

Chcete zpomalit váš průběh stárnutí? Nechcete mít vrásky? Máte jedinečnou možnost s čistým kolagenem, který budete tělu dodávat a ono se vám odvděčí pružnější pokožkou, pevnějšími vlasy a nehty, z čehož vyplyne váš celkově lepší pocit, pocit mladistvosti.

Kolagen má také příznivé účinky na naše klouby.

Čistý kolagen bude mít lepší účinky, když jej skombinujete s vitamínem C nebo s kyselinou hyaluronovou.

stárnutí

Přibývajícím rokům se nedá zabránit, ale dá se zabránit projevům, které sebou přibývající roky přinášejí, jako je povislá kůže, vrásky, lámavé padající vlasy, bolesti kloubů. To vše má příčinu v přirozeně ubývající tvorbě kolagenu naším tělem. Co je ale pozitivní zpráva, že kolagen se dá vyrábět z ryb, hovězího nebo vepřového masa a dá se tak tělu dodávat a tím pádem se procesy stárnutí našeho těla dají příznivě ovlivnit v náš prospěch.

Kdo by nechtěl vypadat stále mladě, nešedivět, nemít vrásky. Ale projevy stárnutí jednoho dne na sobě objeví každý. Chcete-li oklamat přírodu a prodloužit čas s mladistvým vzhledem, zkuste dodávat tělu kolagen. Rybí, hovězí či vepřový vždy s příznivým účinkem v boji proti příznakům stárnutí. Stárnutí je spravedlivý přirozený proces, a nakonec zestárneme všichni. Možná bychom měli zmínit, že i šedivé vlasy a vrásky mohou dodat naší vizáži velké osobní kouzlo a prodlužovat mladistvý vzhled se nedá do nekonečna. I stáří může být krásné.