Užíváte adaptogenní bylinky proti stresu a pro posílení testosteronu a dali jste jim přednost před Sildenafil citrate a podobnými generiky Viagry? Dbáte zároveň na zásady správné výživy a vyhýbáte se bílému cukru, bílé mouce a nadbytku průmyslově zpracovaných potravin? To vám schvalujeme, protože jít přirozenou, přírodní cestou léčení nedostatků v sexuální oblasti je mnohem bezpečnější a také účinnější díky tomu, že adaptogeny se zaměřují na podstatu problémů, a tou je zejména stres a nadměrná produkce stresových hormonů. My bychom vám rádi ještě naznačili, že testosteron lze kromě oněch pragmatických záležitostí ohledně zdravé výživy a výživových doplňků vhodně pozvednout i jinak. V úvodním odstavci padl výraz „přirozený“, a to máme právě na mysli.

ženské břicho

Pohrajte si s pupíkem

Že je pro milující partnerku potěšením pohrát si s penisem, který jí postupně v dlaních narůstá do obřích rozměrů a ona si jej slastně vkládá do úst, aby svému vyvolenému dopřála slast a orgasmické vyvrcholení, je docela běžné a málokdo se nad tím pozastaví. Ale víte, že ke zvýšení testosteronu a k udržení pevné a dlouhotrvající erekce je vhodné zamířit svou dlaní a prsty do středu tělesného korpusu?

kořeny Ženšenu

Ano, máme tím na mysli pupík. Zdánlivě nepodstatnou část těla, jizvu po pupeční šňůře. Jenže ta jizva v sobě ukrývá obrovský energetický potenciál. Dokáže vás naladit na sex neuvěřitelným způsobem a zejména u orálního sexu je pro muže opravdovou rozkoší nechat si dráždit střed pupíku prsty a nehty od své milované bytosti. Tímto způsobem lze docílit i vícenásobného orgasmu, ovšem pozor – neplatí to jen pro muže. Máte-li rádi erotické experimenty, položte si pak partnerku na záda vy a vyzkoušejte, co dovedou vaše hbité prsty a mrštný jazyk nejen s bradavkami a klitorisem, ale i s pupíčkem. A ten má vaše partnerka jistě rozkošný, viďte.