Nikdy nebudete spokojení a šťastní, když budete usilovat o něco, co prostě nedokážete, i kdybyste se stavěli na hlavu. Zbytečně se vyčerpáváte a věnujete energii tam, kde Vám pšenka nepokvete nikdy. Jen to musíte umět rozeznat!
barevné vlasy
Nechtějte být dokonalými

Jak to říkal pan Werich? Kdyby všichni uměli všechno, nepotřebovali by se. Stejné je to i s tím, jak člověk vypadá. Kdyby všichni vypadali stejně krásně a dokonale, určitě by ti méně dokonalí byli nakonec vyhledáváni. A určitě by končili na obálkách módních časopisů.
Buďte soudní

Jste-li nespokojeni se svým fyzickým vzhledem, učiňte pouze ty změny, které Vás učiní spokojenými, a hlavně ať jsou proveditelné.

·         Můžete zhubnout do rozměrů, které Vás budou činit krásnými, i když se nebudete podobat kostnatým modelkám.

·         Změna barvy vlasů také nemusí být zcela trefná, ale můžete to zkusit. Taková změna se dá napravit.

·         Styl v oblékání, po kterém prahnete, nemusí být zrovna šálkem kávy, který byste si měli dávat. Buďte originální, ale s rozvahou.

·         Dokonce ani umělé nehty neučiní z Vašich rukou krásnou podívanou. Takže se nejprve rozmyslete, zda je taková investice efektivní.

·         Chtěly byste, milé dámy, nosit vysoké podpatky? Uvažte to ještě jednou. Vašich několik centimetrů pod dva metry se zvýší tak, že budete vážně nepřehlédnutelné. Raději kupte botasky a jděte na basketbalové hřiště.
zdravotní ikony

Vidíte, kolik toho můžete změnit po stránce fyzična. Po stránce nadání a talentu se nehrňte do profese herectví, pokud jste již hráli na škole v pohádkovém příběhu strom. Najděte se v jiném talentu a ten rozvíjejte. Něco se zlomit prostě nedá. I když po stránce povahy a duševna, jako takového, můžete změny provádět hravě. Naučit se některým dovednostem, např. v jednání s lidmi je dokonce vítané. Obzvláště tehdy, pracujete-li s nimi.

Inu, chce to jen najít tu správnou cestu, abyste nebyli smutní ze svých neúspěšných pokusů.