Přepych a luxus je většinou spojován s těmi, kdo mají hodně peněz a díky nim si mohou i leccos dovolit. Ale dovolit si něco víc můžete i vy, obyčejní lidé, žijící v paneláku nebo bytovém domě nebo domku na vesnici a věřte, že vám budou všichni z okolí tiše závidět, sousedi přímo puknou vzteky.
To, že bydlení není žádnou levnou záležitostí, není žádná novinka. Spousta lidí se kvůli tomu zadluží na dlouhé roky. I když neoplýváte bohatstvím, jednoduchými doplňky můžete z vašeho obydlí učinit bydlení přímo nadstandardní.
jídelní kout a  obývací pokoj
To, co kazí dojem a co všichni dobře známe, jsou ventilátory. Šmrnc jim můžete dodat tím, že je zakryjete dekorační mřížkou. Čistě vymalované místnosti jsou sice fajn, ale taky to může být tak trochu nuda. Můžete sice zvolit výraznější barvu alespoň na některou ze stěn, ale opravdu luxusním dojmem mohou působit tzv. tetování, jejich cena se pohybuje v řádech sta korun a místnost tím získá originální vzhled, záleží jen na vás, který motiv si vyberete.
Ložnice by měla být místem, kde se věnujete odpočinku a dopřáváte si zaslouženého spánku. Jako na zámku se budete cítit, pokud na postel umístíte nebesa.
I obyčejné závěsy na oknech či balkonových dveřích mohou vypadat jinak, každý doma určitě najde spoustu bižuterie, kterou už nenosíte a můžete ji tak využít jako dekorační prvek.
moderní byt
Televize je součástí každého obývacího pokoje někdy i ložnice, aby byla i ona trochu jiná, stačí dát jí zajímavý rám. Místnosti dodá noblesní šmrnc.
Malý prostor, s tím se potýká spousta lidí, sice ho nenafouknete, ale alespoň po stránce optické se dá zvětšit, to umožní zrcadla, která mohou být i na skříních. Nemusíte pořizovat přímo zrcadla, postačí jen zrcadlové doplňky, které se dají umístit kamkoliv.
To je jen něco málo z rad a triků, kterými si svůj příbytek můžete vylepšit a ozvláštnit a nijak to nezatíží vaši peněženku.