Dostali jste se do složité finanční situace? Nevíte, kdo vám pomůže? Každého zřejmě napadne, že když nemá peníze, tak si má jít zažádat o půjčku nejprve do banky, jenomže zde nastává často kámen úrazu, protože například víme, že máme záznam v registru, a že nám tím pádem v bance nic nepůjčí a peníze už vůbec ne. Proto hledáme alternativy a jiná řešení, která samozřejmě nejsou pro nás o moc horší, ale poskytují či nabízejí stejně kvalitní služby. Proto jsou zde nebankovní hypotéky, které jsou velkým přínosem pro všechny lidi, kteří již mají nějaký problém s financemi nebo naopak mají špatné zkušenosti s bankami.
schránka před domem.jpg

Peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete

Sháníte peníze na koupi pozemku? Chcete začít stavět? Kupovat byt či dům? Nebo naopak plánujete rozsáhlou rekonstrukci vašeho bytu? V tom případě si samozřejmě musíte půjčit. Kam jít? Zřejmě půjdete do banky, jenomže tam se můžete setkat s neúspěchem. Proč tomu tak je?
1. Prvním důvodem bývají registry dlužníků.Pokud jste zde zapsáni, nejste pro banku dostatečně bonitní klient a tím pádem vám nemohou půjčit peníze, protože mají svá jasně daná pravidla.
Do registru se můžete dostat velice snadno a to pouhou opožděnou splátkou. Jednou nezaplacenou fakturou nebo kvůli jiným nesrovnalostem. Banky se také dívají na to, jestli jste někdy byli na účtu v mínusu. Z těchto všech důvodů vám nemusí peníze půjčit.
2. Dalším kritériem jsou často příjmy. Ty jsou vždy problematické, zejména pokud je nemůžete dokázat nebo pokud je máte nízké a na půjčku tím pádem nemůžete dosáhnout. Zde jsou opět jasně daná pravidla, která se nesmí porušit. V případě banky je to jasné, jakmile máte nízké příjmy, pak na vysokou půjčku určitě nedosáhnete, možná tak na něco malého. Co se týká podnikatelů a jejich daňového přiznání, tak pokud jej nemůžete doložit, je to opět velký problém.
eura, dům a kalkulačka.jpg

Vše vyřeší naše hypotéka

Naše firma se specializuje na poskytování podnikatelských úvěrů. Mimo to vám zprostředkujeme také spotřebitelský úvěr a to za velmi výhodných podmínek, které jinde nenajdete. Garantujeme nízkou úrokovou sazbu i nízké měsíční splátky. S námi vás žádné problémy již nečekají.