Od vás, jako hostitele nebo organizátora, se očekává pobavení hostů. Záleží tedy na vás, co vymyslíte, aby vaši hosté odcházeli spokojeni a plni dojmů, aby váš večírek probíhal tak, že na něj budou všichni ještě dlouho vzpomínat. Co tedy vymyslet za překvapení, jak hosty zabavit, aby se nikdo nenudil? Pomoci může spousta agentur, ty nabízejí profesionální umělce. Záleží jen na tom, o jaký druh oslavy se jedná.
oslava na svatbě
Dětská oslava
Každý si přeje, aby jeho dítě vzpomínalo na oslavu narozenin co nejdéle. A děti se chtějí bavit, jako každý se rádi smějí a milují legraci. Pokud pozvete kouzelníka, většinou má sestavený vlastní program a pobaví malé i velké. Také u modelování a nafukování balónků se děti zasmějí a ještě si většinou své modely odnesou domů. Můžete pozvat různé kejklíře, žongléry a samozřejmě klauny. Děti můžete zabavit také malováním, loutkovým divadlem, poslední dobou je velmi populární malování na obličej. Starším dětem jistě udělá radost DJ a dětská diskotéka.
kouzelník s kartami
Svatba
Na svatbě jsou většinou dospělí i děti a je potřeba, aby se zabavili všichni. Kvalitní hudba by neměla chybět na žádné oslavě, záleží jen na tom, jakou hudbu vyberete. Moderátoři si většinou sami zajistí a přivezou ozvučení a veškerou potřebnou techniku. Barmanská show je také oblíbená, šikovný barman dokáže zaujmout neuvěřitelnou podívanou jak lahve, shakery či kostky ledu létají vzduchem. Zavděčíte se také svatebním fotokoutkem, zde umístíte polaroid a hosté si mohou vlastní fotografii zhotovit sami. Mezi finančně méně náročné patří také svatební tombola. Nebo zábava pro všechny, svatební obraz. Na připravené plátno snoubenci začnou malovat ústřední motiv a každý z hostů může přimalovat další kousíček obrazu.
narozeninové přání
Ostatní párty a večírky
I zde se vždy zavděčí zábava bavičů, kouzelníků nebo mimů. Někteří organizátoři takových akcí mají dostatek fantazie a umí své hosty zabavit sami. Velký úspěch mají hlavně interaktivní zábavy, které si hosté užijí tzv. "naživo", například karaoke nezklame nikdy. A jako efektivní závěr každé akce se hodí ohňová show aneb fireshow.