Samozřejmě dobře víme, že je pro Vás čistota bazénové vody na prvním místě. Víme, že základem pro péči o bazénovou vodu je pravidelná kontrola za pomocí kvalitního a spolehlivého testeru, pravidelné dodávání dostatečného množství chloru či kyslíkových přípravků, udržování hodnot PH vody ve správné výšce a zabraňování usazování nadbytečného vápníku z vody a samozřejmě zamezení růstu řas.
Může se zdát, že všechna tato péče stačí, ale bohužel ještě ne.
skok do bazénu.jpg
Všechny tyto úkony totiž chrání bazénovou vodu před bakteriemi, mikroby, řasami či vápenatými usazeninami, ale nepomohou Vám v případě, že Vám v bazénu plavou kousky trávy či listy nebo hlína či dokonce hmyz. Ano, všechny tyto mechanické nečistoty se dostávají do Vašeho bazénu na tělech koupajících či napadají vlivem počasí z okolních stromů a i těchto nečistot je potřeba se zbavit.
Takže jednoduchou pomocí je pravidelně zapínat filtrační jednotku. Ale i ta potřebuje tak zvaně palivo, aby správně fungovala, správný sorpční materiál. A tím je kvalitní písek do filtrace. Tento spolehlivý sorpční materiál Vám pomůže odstranit z vody všechny zmíněné nečistoty a zadrží je, aby už se do bazénové vody zpátky nevracely. Na písek do filtrace se můžete spolehnout v každém případě, jen je důležité pořídit správný druh.
hraní v bazénu.jpg
Ano, při nákupu písku do filtrace je důležité dobře vědět, jakou potřebujete zrnitost, to znamená velikost zrn. V naší nabídce najdete písek do filtrace vysoké kvality a čistoty zbavený jakýchkoliv příměsí v několika různých zrnitostech od předních dodavatelů za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě toho pro vás máme připravený v nabídce také kvalitní a spolehlivý zeolit, který je taktéž velmi účinným sorpčním materiálem vhodným pro čištění bazénové vody. Kromě toho u nás pořídíte i další přípravky bazénové chemie a bazénového příslušenství.