Možná se vám přihodila nepříjemná věc – nějakým nedopatřením jste získali záznam v registru. Třeba jste včas nezaplatili účet za telefon anebo jste zapomněli zaplatit nějakou jinou věc, třeba nedopatřením, a najednou máte záznam v registru a nestačíte se divit, co to všechno znamená.
Pro běžný život to nemusí být žádná katastrofa. Vlastně si takového záznamu člověk ani nemusí všimnout a může žít spokojeně i s ním až do doby, kdy mu ho nejdříve po pěti letech na jeho vlastní žádost odstraní.
gumičky na bankovkách.jpg
Ovšem k problémům může dojít v případě, kdy se dostanete do situace, že si potřebujete vzít půjčku. Každý, kdo uvažuje o půjčce, nejdříve vždy myslí na to, že se svou žádostí o půjčku navštíví banku. Úroky zde bývají zpravidla nejvíce výhodné, smlouvy jsou férové, zkrátka člověk celkem nic neriskuje. Jenže klasická banka, ať už navštívíte, kterou chcete, jen tak někomu peníze nepůjčí.
Předtím, než s vámi banka prostřednictvím svých bankovních úředníků podepíše smlouvu o půjčce, tak si vás důkladně prověří. A je jasné, že to, co ji bude zajímat především je právě to, zda nemáte nějaký záznam v registru. A když ho tam máte, je rázem po půjčce!
Tyto dveře se tedy před vámi zavřely, nicméně v dnešní době už můžete jít s klidným srdcem o kus dál a půjčit si peníze v nebankovní společnosti. Zásadní je pouze to, abyste si dobře vybrali společnost, kterou o půjčku požádáte. Nebankovních společností je na finančním trhu mnoho a ne každá vám nabídne skutečně výhodné podmínky půjčky. Nicméně vybrat se dá.
kraťasy muže.jpg
Vyberte si proto takovou nebankovní společnost, kde získáte férovou americkou hypotéku bez registru se slušným úrokem, s dlouhou dobou splatnosti a bez zbytečných průtahů a záludného jednání. Dokonce jde všechno udělat i tak, že svou žádost podáte online z pohodlí svého domova, a to jediné, co budete muset zařídit je, abyste se za svou půjčku mohli zaručit vhodnou nemovitostí. Buď vaší anebo nějaké druhé osoby.